wtorek, 23 kwietnia 2013

Notka 9

Dni mijały , mijały aż nadszedł ten wyjątkowy,ciepły dzień.  Członkowie mimo iż się cieszyli byli zestresowani . Zwłaszcza Dawid , który dzisiaj miał udowodnić że ofiara szkolna może do czegoś dojść . Do Konkursu zostały 3 godziny. Bohaterowie zgromadzili się w domu Bartka który miał dom jednorodzinny oraz plus był taki ze nikogo nie było w domu więc członkowie mogli się przygotować na występ. Wszyscy zrobili sobie makijaż mniej więcej taki jak mieli członkowie Black Veil Brides w 2011 roku . Nie mogło również zabraknąć dodatków jak np. naszyjniki z krzyżem, pentagramem itd, nie zabrakło również łańcuchów na spodniach. Tylko Dawid, Adam, Paulina założyli rękawiczki. Niektórzy założyli jeszcze pieszczochy lub inne bransoletki oraz pierścionki. Jeżeli chodzi o ubrania nie trudno  się domyślić że musiały się znaleźć glany, czarne spodnie oraz koszulki z zespołami lub mrocznymi wizerunkami np. Dawid miał koszulkę z BVB, Ania koszulkę z Bring me the horizon, Adam białą koszulkę z czarnym odwróconym krzyżem, Kamil czarną z czaszkami oraz Bartek z jakimś wulgarnym napisem po ang.  Wszyscy wzięli ze sobą jakieś bluzy czy skórzany kurtki na wypadek jak by było zimno.Jeżeli chodzi o percing miał go tylko Dawid(warga,brew) Kamil(tunele,warga) Ania (warga) i Adam(2 w lewym uchu i nostril).Fryzur chyba nie muszę opisywać tylko powiem tyle że rozpuszczone,wszyscy mieli czarne z pasemkami np Dawid z czerwonymi ale tylko Ania miała niebieskie włosy. Mniej więcej tak wyglądały  przygotowania do występu, nie martwcie się próby robili wcześniej :) wiadomo że zespół musi się jakoś prezentować :) Możecie sobie mniej więcej wyobrazić jak wyglądały ich stroje .Kiedy skończyli się przygotowywać poszli w stronę szkoły, Po drodze mijali kościół gdzie miała odbyć się msza i niestety duża grupka starszych Pań zobaczyła ich piątkę i odrazu można było zoabczyć ich wzrok mówiący "Sataniści" lub "Bójcie się Boga". Na szczęście grupki przyjaciół to nie wzruszyło, można powiedzieć że nawet rozbawiło i szli dalej do szkoły.
10 min później...
Bohaterowie doszli do szkoły do szkoły nagle Dawid zobaczył grupkę ludzi którzy uprzykrzali mu życie. Dawid o mało co by się nie wycofał ale poszedł dalej razem z przyjaciółmi. Kiedy ich minął jeden spytał pozostałych:
Czy to nie ta emo cio**?
Poszli zoabaczyć czy to nei on ale nie zdążyli gdyż  Dawid i reszta grupki usiadła gdzieś na widowni i czekała na swoja kolej. Dawid przed sobą miał kartkę z tesktem ale po 30 minutach ją schował gdyż przypomniał sobie słowa Billa który powiedział "Nigdy nie myślę o tym o czym będę grał bo potem mylą mi się słowa"
Więc Dawid poczuł że jest zwarty i gotowy. Po 20 minutach nadeszła ich kolej. Dawid czuł że zaraz chyba umrze ale kiedy przyjaciele zaczęli grać wiedział że musi dać z siebie 110 %. Tak więc piosenka się zaczęła Dawid zauważył na widowni dziewczynę w której się kochał . Tak więc Dawid zaczął śpiewać. Kiedy nadszedł czas jego growlu wszyscy zaniemówili z wrażenia. Piosenka się skończyła zespół zeszedł ze sceny. Było widać że muzyka spodobała się tłumowi ale ich stylizacje nie za bardzo.
jak nam poszło- spytał Dawid
no na bank musimy wygrać- powiedziała Ania
Nagle podeszła grupka nie przyjaciół :
i co myśliś ty głupi ció** że jak masz zespół to coś pomoże ? nadal jesteś ofiarą
Przynajmniej wybrałem swiją drogę w życiu a nie tak jak ty i odwal się odemnie grubasie pierdo****- powiedizał dawid i odszedł z zespołem na widownie.
Godzine później...
Dyrektorka szkoły ogłosiła że piersze miejsce zajął, zajęła lub zajęli... zespół Rose
Drugie miejsce zajął, zajęła lub zajęli... zespół Devilish cry
wtedy wszytkim film się urwał wszyscy płakali ze szczęśćia. Podeszli na środek ukłonili się i odebrali duplom oraz pare upominków.
Trzecie miejsce zajął jakiś magik który spodobał się zespołowi. Po konkursie wszyscy poszl ido domu Bartka aby świętować swój sukces. Jak potoczyla się ta impreza i co będzie dalej? Zoabczycie w next notce :)

3 komentarze:

 1. Ave!
  Widzę, że zacząłeś pracować nad opisami. I świetnie ;)!
  Podoba mi się, że wreszcie wrzuciłeś opisy bohaterów. Wierz mi to lepszy sposób niż wrzucanie zdjęć (ilustracje zamiast opisu tak jakby podcinają skrzydła naszej fantazji, a opowiadania mają na celu jej wzbogacanie).
  Nawet nie widziałam zbyt dużo błędów ortograficznych, natomiast jest sporo interpunkcyjnych. Ale pociesze Cię, z tą częścią gramatyki chyba każdy mam problem, włącznie ze mną. Fakt, jest bardzo mało zasad dotyczących stawiania przecinków, kropek i tak dalej, ale najczęściej popełnia się te błędy. Najważniejsze żebyś zapamiętał, że przecinek stawia się ZAWSZE przed "że" (wyjątek to "pomimo że", "mimo że"), "ale", "ponieważ", "aczkolwiek". Jeśli z tym się uporasz to już masz na koncie spory sukces ;).
  Kolejna rzecz to dialogi. Nie ma w Twoich nic złego, ale zapamiętaj, że wypowiedzi rozpoczynamy od myślnika i wielką literą. Przykład:
  - Ładna dziś pogoda, prawda?
  - Tak, jest OK.
  Ogólnie rzecz biorąc to notka wypada o wiele, wiele lepiej niż poprzednia, tak trzymaj!
  I ciesze się, że zrobiłeś coś, aby ulepszyć własnego bloga (to pomaga w zdobywaniu czytelników) wiele osób po prostu ma w głębokim poważaniu moją pomoc.
  Pozdrawiam,
  Ana.

  PS. Czekam na dalsze losy Devilish Cry :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki następna notka może i bd dzisiaj :)

   Usuń
 2. Ciekawa notka. Na temat błędów wypowiadać się nie będę bo ja głownie patrzę na fabułe i mało mnie reszta obchodzi xD (typu interpunkcja) hyh..co kiedyś było widać na moim blogu..teraz to jakaś rzeź tam jest ale cóż.
  Pisz dalej c;

  OdpowiedzUsuń