sobota, 30 listopada 2013

Notka 17

*Następnego dnia rano godzina 8:30 sobotni dzień *
Rodzice weszli do pokoju Dawida i zaśpiewali mu sto lat ,  złozyli zyczenia oraz dali prezent ,czyli nową pieszczoche i koszulke z Black Veil Brides (to już trzecia) .
- Dziękuje wam na prawde - powiedział Dawid ze łzam iw oczach, gdyż wzruszył się
- Prosze synu , wiesz że cie kochamy - odpowiedzieli i wyszli z jego pokoju z uśmiechem
Rodzice nie wiedzieli o konkursie i tym za czasów Black devil question  i tym który miał sie odbyć za pare dni. Dawid nadal zastanawiał się jak ukryć przed nimi fakt, że ma zamiar jechać do Warszawy na konkurs z jego zespołem , o którym oni sami nie wiedzieli.
Dawid przyszedł do kuchni, zjadł monte , napił się herbaty oraz zamienil pare słow z rodzicami. Umył się , ubrał i zadzwonił do kolegi aby dał mu zeszyty z całych dwóch dni.
*30 min potem*
Dawid miał już zeszyty i zaczął przepisywac
*2 godizny poźniej*
Chłopak kończył przepisywać ostatni zeszyt , mianowicie z historii, kiedy przyszedł SMS od  Tośki, w którym było napisane  "Dawid wpadnij za jakąś w chwile w nasze miejsce."  Dawid odrazu sie uśmiechnął kiedy to przeczytał. Skończył przepisywać ostatnia strone , obrał skóre glany i wyszedł.
*15 min później*
Bohater otwierzył drzwi , wszedł .... i przeżył rozczarowanie , gdyż nikogo tam nie było. Dawid usiadł na krześle razem z basem Adama i zacząl coś brzdękolić . Kiedy nagle  światło zgasło , po jego zaświeceniu z nienacka pojawili się  ....  5 aniołów śpiwających sto lat ze skrzynką piwa , chipsami cola itd ;) Dawid o mało co nie zemdlał z wrażenia . Wszyscy złożyli mu życzenia , życząc mu szcześcia , dziewczyny , sukcesów etc . Nie obyło się bez tulenia ;3
Bo odmówieniu życzeć Kamil w imieniu wszystkich dał mu  torbę urodzinową gdzie był: perfum Playboy'a , płyta Marilyn'a Manson'a "Born Vilian" oraz książka Niekrytego krytyka.
- Słuchajcie .... dziekuje kocham was - powiedział Dawid ze łzami w oczach
- My cb też gejuchu - zaśmial się Bartek
Wszyscy bawili się zajebiście , rozmawiali nie tylko o konkursie , ale też co tam w życiu i wgl.
Dawid był pod wrażeniem wdzieków Tośko i o mało co by nie ..... no własnie , ale wiedzial, że  Adam jest w niej zakochany i nie może pozwolić sobie nawet na bluźniercze myśli o jego przyjaciołce z zespołu. Po imprezie która trwała z 3 godziny wszyscy poszli do swoich domów. Dawid nadal myślał o konkursie ....

1 komentarz: